Pobočka BK ČR – Praha a Střední Čechy

pořádala dne 18. 3. 2006 na cvičišti KK Klánovice
Jarní setkání briardů a jejich kamarádů
 

Dne 18.3.2006 pořádala Pobočka BKČR Praha a Střední Čechy další akci. A tak se sešla spousta lidí, dětí a briardů na oblíbeném cvičku v Praze – Klánovicích. Snažili jsme se ze všech sil vyprovokovat jaro, aby už konečně dorazilo, ale ani název “jarní setkání” nepomohl, a tak briardící opět běhali ve sněhu a fialky pořád nikde. Ale na vřelé atmosféře to neubralo vůbec nic.

Po úvodním přivítání psích i lidských účastníků proběhl pokus o to, vysvětlit briardím začátečníkům, kterak se češe briard, ale klubovna byla malá, lidí bylo hodně a štěňat pod nohama bylo moc, tak jsme radši vyrazili na plac, abychom vyzkoušeli, jak to vlastně chodí na opravdové výstavě. Postavili jsme si kruh, seřadili štěndy i dorostence a běhali do kolečka, ukazovali zuby a paspárky, stavěli do výstavních postojů (někdy) a vyslechli dobré rady zkušených vystavovatelů.

Po návratu do naší útulné klubovny jsme pojídali gulášovku, štrúdl (kompletní jídelní lístek k nahlédnutí u vedení pobočky, možno zkopírovat), opékali buřty a klábosili. Setrvali jsme až do odpoledne, kdy se účastníci postupně začali rozjíždět ke svým domovům.

Moc bych chtěla poděkovat všem, kteří ten den dorazili a doufám, že na dalším setkání se nás sejde zase habaděj. Ahoooj!

 

Sponzory akce byli: Alena Kotrčová – CHS Bohemia Elité, Katka Koterová – CHS Z Heřmánku, Táňa Holešová, Šárka Bergerová a kosmetika Khara

Další fotografie na : http://ahrend.rajce.net